logo swisschamber
PL rozdzielnik EN

Aktualność


Nazwa firmy: Swisschamber
Data: 22 Styczeń 2017
Tytuł:
Zakończenie III edycji konkursu
III edycja konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki” rozstrzygnięta.

19 stycznia 2017 w hotelu Polonia, podczas Noworocznego Spotkania firm członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej oficjalnie ogłosiliśmy wyniki III edycji konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki” oraz przedstawiliśmy zebranym gościom jej laureatki.
Oto one:

1.    P. Anna Korzeniowska, autorka pracy „Człowiek i jego miejsce. Odczuwanie przestrzeni mieszkalnej”, obronionej na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Patronem pracy była firma FRANKE.

2.    P. Paulina Pabis , autorka pracy „Zmiana stylu życia na zdrowy jako efekt oddziaływania przedsiębiorstw na społeczeństwo”, obronionej na Uniwersytecie Ekonomicznym  w Krakowie. Pracy była agencja kreatywna STÄMPFLI.

3.    P. Anna Cyranowska, autorka pracy „Transformacja adaptacyjna procesów wiążących organizację z otoczeniem na przykładzie Swissmed S.A.” obronionej na Politechnice Gdańskiej. Patronem pracy był SWISSMED,

4.    P. Angelika Gunia, autorka pracy „Wpływ zastosowanego systemu grzewczo- chłodzącego na uzyskanie wysokiej klasy energetycznej budynku na podstawie analizy energetyczno- ekonomicznej obiektu biurowego”, obronionej na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie. Patronem pracy była firma ZEHNDER.


Nagrodami ufundowanymi przez Patronów były płatne staże oraz nagrody rzeczowe.

Nagrodą wspólną dla wszystkich wyróżnionych osób był udział w warsztatach „Akademia kariery Mensys”, prowadzonych przez specjalistów ds. rekrutacji z firmy Mensys. Warsztaty odbyły się 20 stycznia 2017.

Naszym laureatkom raz jeszcze serdecznie gratulujemy i życzymy wielu zawodowych możliwości, wyzwań i sukcesów.Swissstandards.pl © 2015 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30