logo swisschamber
PL rozdzielnik EN

Aktualność


Nazwa firmy:
Data: 1 Grudzień 2017
Tytuł:
Zakończenie IV edycji konkursu "swissstandards.pl. Od teorii do praktyki"
Milo nam poinformować, że zakończyła się IV edycja konkursu „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”. Oto laureaci tej edycji:

Katarzyna Zbroja, autorka pracy „Znaczenie procedur dla bezpiecznego procesu przewozów materiałów niebezpiecznych transportem lotniczym.”, obronionej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Patronem pracy była firma FRACHT.

 Magdalena Dorosz, autorka pracy „Analiza udziału urządzeń sanitarnych w certyfikacji budynków typu LEED i BREEAM”, obronionej na Politechnice Warszawskiej. Patronem pracy była firma GEBERIT

Jolanta Różniak i Katarzyna Waliłko, autorki pracy „Projekt urządzenia do rehabilitacji dzieci (5 do 15lat) po udarach mózgu” obronionej na Politechnice Gdańskiej. Patronem pracy był SWISSMED

Kamil Adamowski, autor pracy „Analiza porównawcza udziału promieniowania w zależności od konstrukcji grzejnika - na przykładzie grzejnika Zehnder Charleston oraz grzejnika płytowego.”, obronionej na Politechnice Wrocławskiej. Patronem pracy była firma ZEHNDER.

Nagrodami ufundowanymi przez Patronów były płatne staże, nagrody rzeczowe oraz nagroda finansowa.

www.odteoriidopraktyki.plSwissstandards.pl © 2015 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30